آرایشگاه زنانه خوب برای صافی مو در تهران

آرایشگاه زنانه خوب برای صافی مو در تهران

آرایشگاه زنانه خوب برای صافی مو در تهران
۵ (۱۰۰%) ۱ امتیاز

آرایشگاه زنانه خوب برای صافی مو در تهران

آرایشگاه خوب ،علاوه بر رعایت کردن مسایل بهداشتی و ایمنی ، آرایشگاهای است که مشتریانش همیشگی باشند و کاملا رضایت داشته باشند . و این در صورتی میسر می شود که آرایشگاه دارای نیروهای تخصصی و کاربلد باشد تا مشتریان را راضی کند.

ما در تهران شاید بهترین نباشیم اما سعی می کنیم تا جز بهترینها شویم. و این زمانی میسر می شود که شما پیشنهادات و انتقادات خود را به مدیریت آرایشگاه چه بصورت حضوری ، تلفنی  یا بصورت اینترنتی به ما اعلام کنید.

آرایشگاه صافی مو ، آرایشگاه کراتینه مو ، آرایشگاه تخصصی زنانه

مويي كه دراثر دكلره كاملاً خشن و بي جان شده بود☹️تار موها به شدت نازک و وز ،براي اين مو خدمات تركيبي ميكس بوتاكس و كراتين احيايي كلاژن دار انجام شده است .

هزینه صافی و احیا مو چگونه محاسبه میشود ؟

نكته؛گاهي اوقات مشتري هزينه ي يك نوع خدمات رو ميگيره و طي مشاوره و با توجه به نياز و سليقه ي مشتري و نياز مو بنا به تشخيص متخصص نياز هست كه خدمات تركيبي براي نتيجه ي بهتر انجام شود ، در نتيجه ممكنه يک مشتري با موهاي بلوند قيمت ش متفاوت از يک مشتري ديگر با موهاي نچرال باشد، براي هرنوع مو تركيبات مختلفي استفاده ميشود و هرگز ما يک نوع مواد خاص رو بدون تركيب و غني كردن به كارنميبريم، درنتيجه تفاوت قيمت ها باتوجه به نيازموي شماعزيزان هست.


آرایشگاه کراتینه ، آرایشگاه زنانه ، ارایشگاه صافی مو ، آرایشگاه گیوا
احياي صددرصدى كليه خشكی هاووز های مو با آبرسانی بسيار بالا به همراه صافی فوق العاده برای اين موهای فرفری😍 نوع خدمات؛ تركيبي نانو كراتينه احيايي+نانوكراتينه صافي

 

1 دیدگاه برای «آرایشگاه زنانه خوب برای صافی مو در تهران»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.