صافی دائمی موی فر و آفریقایی

صافی دائمی مو فر یا موی آفریقایی

4/5 - (3 امتیاز)

صافی دائمی برای یک موی فر آفریقایی چالشی😍

مشتری عزیز متاسفانه موهای خوشگل شو دوست نداشت و توی سالن روش نمیشد کسی موهاشو ببیند وحوله رو سرش میذاشت🥺❤️ مراقبت و نگهداری موی فر سخت است و به دلیل اینکه ذاتاً خشک است و خیلی زود تبدیل به موی وز میشود .بنابراین خانم هایی که موهای فر دارند حتی اگرحالت موهاشون را دوست دارند سعی کنند حداقل یک ابرسانی در حد بوتاکس مو بصورت هر شش ماه یکبار و یاسالیانه انجام دهند برای جلوگیری از وز شدید و موخوره.

خدمات ترکیبی این مو میکس نانو کراتینه + استریت تراپی

صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی

صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی دو نوع متفاوت از ساختار موی موجود در انسان هستند و نیازهای مختلفی دارند.

صافی موی فر

موی فر معمولاً شکل موج های کوچک یا فردار دارد و در غالب افراد نژادهای آسیایی و اروپایی یافت می‌شود. صافی دائمی مو فر یا همان کراتینه مو، یک روش شیمیایی است که با استفاده از مواد شیمیایی قوی موها را صاف و تغییر شکل می‌دهد. این روش می‌تواند موهای فر را به صورت دائمی صاف و بدون موج برگرداند. اما این روش می‌تواند موها را آسیب برساند و نیاز به مراقبت‌های ویژه بعد از آن داشته باشد.

صافی موی آفریقایی

موی آفریقایی یا کرلی نیز دارای ساختاری مختص به خود است و در افراد آفریقایی و آفریقایی-آمریکایی یافت می‌شود. این نوع مو معمولاً بسیار خشن، خشک و پهن است و ممکن است به علت ساختار خاص خود مستعد شکستگی و خشکی باشد. صافی دائمی مو فر ممکن است بر روی موی آفریقایی تاثیر مطلوبی نداشته باشد و نیاز به روش‌های مراقبت و محافظت خاص داشته باشد.

در نهایت، انتخاب بین صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی بستگی به ترجیحات شخصی و نوع موی شما دارد. بهتر است با یک آرایشگر موی حرفه‌ای مشورت کنید تا بهترین روش مراقبت از موهای خود را بر اساس نوع مویتان تعیین کنید.

نگهداری و مراقبت از موهای کراتینه شده

بعد از بوتاکس مو ، موهام پر موخوره شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *