صافی دائمی موی فر و آفریقایی

صافی دائمی مو فر یا موی آفریقایی

4/5 - (3 امتیاز)

صافی دائمی برای يک موی فر آفريقايی چالشی😍

مشتري عزیز متاسفانه موهاي خوشگل شو دوست نداشت و توي سالن روش نميشد كسي موهاشو ببيند وحوله رو سرش ميذاشت🥺❤️ مراقبت و نگهداری موی فر سخت است و به دليل اينكه ذاتاً خشک است و خيلي زود تبديل به موی وز میشود .بنابراين خانم هايي كه موهاي فر دارند حتي اگرحالت موهاشون را دوست دارند سعي كنند حداقل يک ابرساني در حد بوتاكس مو بصورت هر شش ماه يكبار و ياساليانه انجام دهند براي جلوگيري از وز شديد و موخوره.

خدمات تركيبي این مو ميكس نانو كراتينه + استريت تراپی

صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی

صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی دو نوع متفاوت از ساختار موی موجود در انسان هستند و نیازهای مختلفی دارند.

صافی موی فر

موی فر معمولاً شکل موج های کوچک یا فردار دارد و در غالب افراد نژادهای آسیایی و اروپایی یافت می‌شود. صافی دائمی مو فر یا همان کراتینه مو، یک روش شیمیایی است که با استفاده از مواد شیمیایی قوی موها را صاف و تغییر شکل می‌دهد. این روش می‌تواند موهای فر را به صورت دائمی صاف و بدون موج برگرداند. اما این روش می‌تواند موها را آسیب برساند و نیاز به مراقبت‌های ویژه بعد از آن داشته باشد.

صافی موی آفریقایی

موی آفریقایی یا کرلی نیز دارای ساختاری مختص به خود است و در افراد آفریقایی و آفریقایی-آمریکایی یافت می‌شود. این نوع مو معمولاً بسیار خشن، خشک و پهن است و ممکن است به علت ساختار خاص خود مستعد شکستگی و خشکی باشد. صافی دائمی مو فر ممکن است بر روی موی آفریقایی تاثیر مطلوبی نداشته باشد و نیاز به روش‌های مراقبت و محافظت خاص داشته باشد.

در نهایت، انتخاب بین صافی دائمی مو فر و موی آفریقایی بستگی به ترجیحات شخصی و نوع موی شما دارد. بهتر است با یک آرایشگر موی حرفه‌ای مشورت کنید تا بهترین روش مراقبت از موهای خود را بر اساس نوع مویتان تعیین کنید.

نگهداری و مراقبت از موهای کراتینه شده

بعد از بوتاکس مو ، موهام پر موخوره شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *