بهترین مرکز احیای مو در تهران

بهترین مرکز احیای مو در تهران

4.6/5 - (20 امتیاز)

بهترین مرکز احیای مو در تهران توسط بهترین متخصص های کاربر مواد (خدمات تخصصی صافی و احیا مو – خدمات تخصصی رنگ و مش مو)

دسترسی سریع به محتوای متن:

بهترین مرکز احیای مو در تهران

بهترین مرکز احیای مو در تهران- یکی از خدمات متخصصان کاربر مواد، احیا موهای سوخته ناشی از رنگ کردن مکرر مو و یا دکلره اشتباهی مو، سشوار، اتوی مو و … است که توسط بعضی از افراد ناشی و غیر متخصص، چه در آرایشگاه چه در منزل به موهایشان آسیب میزنند با در اثر قرار گرفتن در عرض مستقیم نورخورشید برای ساعت های طولانی و یا برخی حوادث دیگر موهایشان دمیج و آسیب دیده، زیر و خشک شده یا حالت کشسانی پیدا کرده است استفاده میشود.

تکنیک احیا مو را میتوان برای موهای فر و مجعد که به شکل سیم تلفنی هستند هم اجرا کرد تا کمبود کراتینه موها تامین شود و حالت صاف به خود بگیرند .

بهترین مرکز احیای مو در تهران

اگر شما هم با مشکلات مو رنج میبرید با بهترین مراکز تخصصی کراتینه و احیای موی ما در تهران تماس بگیرید.

چرا موها آسیب میبینند؟

مو یکی از مهمترین و شگفت انگیز ترین عنصر زیبایی خانم ها به حساب میاد و تقریبا اکثر خانم ها تغییر رنگ در موهایشان را دوست دارند; تغییر رنگ های مداوم از تیره به روشن، یا بالعکس و … باعث میشود که متخصص رنگ مو، از تکنیک های مخصوص و مواد شیمیایی قویتری برای این درخواست مشتری استفاده کند. حالا وای به حال موهایی که آرایشگر متخصص نباشد یا اگر هست حرفه ای نباشد .

کراتینه کردن مو یکی از روش های احیا موهای آسیب دیده است .

احیای مو چیست ؟

احیا مو با مواد کراتینه، تنها روش برای ترمیم موهایی است که بر اثر تاثیر مواد شیمیایی مانند دکلره و رنگ مو و …  روی موی سر، همچنین برای موهای دمیج شده و حالت کشسانی شده در اثر عوامل مختلف کاربرد دارد. اگر نوک موهای شما سوخته و دمیج شده است میتوانید با کوتاهی مو آن قسمت مو ها را کات کنید . راه حل دوم استفاده از روش کراتین احیاء کننده مو است. اثر این نوع کراتین مو مشابه تقویت و ویتامینه کردن موها می باشد. با کراتینه کردن مو ، موهایتان درخشان تر شده و ضخامت قبلی خود را به دست می آورند .

احیای مو فر بدون صافی

بعضی مواقع مشتریهایی به آرایشگاه ها و سالن ها مراجعه میکنند موهای فرفری خوشگلی هم دارند ولی موهایشان آسیب دیده و سالم نیستند ولی از طرفی هم دوست دارند فر موهایشان حفظ شده چون زیبایی شان موهای فر زیادتر میکند; ولی موهایشان و درخشندگی و زیبایی و ضخامت قبلی خود را داشته باشند و کش میاند ضمنا علاقه ای به کراتینه کردن مو ندارند.

احیای موی فر بردون صافی کراتینه

در این صورت باید از روش های دیگری برای احیا موهای این افراد استفاده کرد; یک روش برای این کار استفاده از بوتاکس مو یا ارگان تراپی+پلکس تراپی است .

بوتاکس مو برای احیای مو

بوتاکس مو احیا کننده است ولی درصد کمی هم صافی دارد. بوتاکس مو از نظر عملکرد، شباهت بسیاری با بوتاکس صورت دارد و به راحتی تمامی شکاف های ساقه مو را با فیبرهای مستقل هر تار مو پر می کند. هم‌چنین نوک شکافته شده مو‌ها را ترمیم کرده، پیچ و تاب و فر مو‌ها را کم کرده و شادابی و درخشانی خاصی به مو‌های شما میبخشد; بوتاکس مو موجب درخشش فوق العاده  مو، نرمی و احیای مو و همچنین درمان موهای آسیب دیده ناشی از حرارت سشوار و اتو مو و سایر مواد شیمیایی (دکلره و رنگ مو و …) می شود.

بوتاکس مو برای احیای مو

ترکیبات بوتاکس مو

بوتاکس مو حاوی ترکیبات ویتامین، پروتئین، لیپید و سایر مواد ضروری برای مو است. بوتاکس مو به جوان کننده مو نیز معروف است و نسبت به کراتین، خطرات و عوارض کمتری دارد. بهترین مارک های بوتاکس مو که امروزه در بازار موجود هستند، در پر پشت کردن، صاف کردن و کاهش وزی موها بسیار موثرند.

بوتاکس مو چیست و چه تفاوتی با کراتینه مو دارد؟⭐⭐⭐⭐️⭐️

ارگان تراپی+پلکس تراپی= احیای مو

ارگان تراپی + پلکس تراپی ترکیبی قدیمی و جذاب برای احیایی کامل مو است. آرگان تراپی مو خواص زیادی دارد ولی در اینجا منظور ما از ارگان تراپی فقط آبرسانی مو است و ما نمیتوانیم برای رفع کشسانی موی دمیج شده فقط از آرگان تراپی استفاده کنیم. به همین خاطر علاوه بر این ، باید از تکنیک دیگری به نام پلکس تراپی هم برای مو استفاده بکنیم. پلکس تراپی مو یک راه حل نهایی برای موهای اسیب دیده با رنگ و دکلره و رفع حالت کشسانی مو است.

پلکس تراپی مو درمانی مخصوص موهای آسیب دیده، خشک و شکننده و نازک است. این مواد میتواند مقاومت موهارا دربرابر دکلره بالا ببرد و از ایجاد خشکی مو جلوگیری کند . اگر موها زیاد آسیب دیده باشند پلکس تراپی احتمالا سه بار ممکن است طول بکشد تا یک احیای موی کاملی تحویل دهد.

ترکیبات پلکس مو

پلکس ها دارای ترکیبات مختلف و انواع مختلفی هستند که در ذیل ترکیبات یکی از این پلکس ها همراه با خاصیت ترکیبات شان را برای شما بازگو میکنیم:

ترکیبات پلکسخاصیت ترکیبات
کلاژن هیدرولیزه شده:بازسازی و هیدراتاسیون مو
روغن اوژن:تجمع و بازسازی مدولا
پروتئین های شیر:محرک کننده فولیکول ، رقیق کننده ، سم زدایی
آرژنین:اسید آمینه محافظ لایه های داخلی
روغن مورینگا:تقویت کننده مو، درخشندگی و تغذیه مو
روغن مورینگا:فیبر، غنی سازی و ترمیم عناصر موجود در ملانین

پلکس ها علاوه بر ترکیبات بالا دارای کراتین و روغن ارگان هم هستند .

احیای مو بدون صافی با کراتینه؟؟!

کراتینه مو می خوام ولی بدون صافی مو!!! برخی از مشتریان کراتینه مو چنین درخواستی را متخصصان کراتینه دارند در جهت اطلاع این مشتریان عزیز کراتینه مو باید بگیم که انجام کراتین مو بدون صافی ممکن نیست; و این مشتریان عزیز که در حقیقت فقط به دنبال احیا موهای خود هستند و دوست دارند که فر و یا حالت مواج موهایشان پایدار بماند باید بدنبال راه حل دیگری که در مطالب بالا گفته شد باشند.

مقایسه و قبل و بعد صافی موی فر

فرق احیای مو با کراتینه مو

منظور از احیای مو این است که موهایی که سوخته یا با بر اثر عواملی مختلف آسیب دیده را بدون هیچ صافی تقویت کرده و موها به حالت قبل برگردد . کراتینه صافی مو با کراتین خالی فرق میکند . کراتین صافی فرمالدهید دارند و در صد مشخصی که روسی محصول زده است صافی دارند ولی کراتین بدون فرمالدهید هم صافی دارد یعنی حداکثر 70 درصد از اسیب دیدگی موها را احیا مو میکند و 30 درصد صافی مو دارد و صافی مو هم به این خاطر است که چون موها بر اثر جذب مواد کراتینه یه مقدار سنگین تر میشود به همین خاطر حالت صافی دارند .

تشخیص موهای آسیب دیده برای احیا

تشخیص اینکه موهای شما آسیب دیده است یا نه مشخص است و به راحتی قابل تشخیص است، به این صورت قبل از هرچیزی موهای آسیب دیده خیلی سبک و بدون حالت هستند چون کراتین را از دست داده اند. مثلا مو در حالت های مختلف با دست در همون حالت میماند.

تجربه شخصی👈: مثلا مو را مچاله کنید و بعد مشت تون رو باز کنید میبینید مو زیاد از حالت مچاله شده به حالت صاف و طبیعی بر نمیگیردد و مو خیلی آسیب دیده است. موهای سالم  . ولی تست تخصصی موی سوخته و دمیج به صورت زیر است.

تست تخصصی موی آسیب دیده و دمیج شده

روش اول تست سلامت مو:

ابتدا یک تار مو رو بین انگشتان دو دست خود قرار دهید و آنرا بکشید اگر زمان دوتکه شدن کم بود یعنی سریع دو تکه شد نشانه اسیب دیدگی مو میباشد.

روش دوم تست سلامت مو

یک دسته مو که در یک ردیف و از نظر هیرکات پستی و بلندی نداشته باشد بین دو دست خود قرار دهید و ان را از وسط خم کنید اگر تارهای بیرون زده از هلال بوجود امده زیاد بود نشان دهنده میزان بالای اسیب دیدگی میباشد.

روش سوم تست سلامت ساقه

قسمتی از موهای خود سمت نوک مو را بین انگشت سبابه و انگشت میانی خود نگه دارید.
سپس دست خود را از انتهای موها به سمت ریشه موها حرکت دهید.
اگر در مسیر حرکت زبری و نا‌صافی در موها احساس کردید، کوتیکول مو آسیب‌دیده است، ولی اگر حس کردید نرمی و انعطاف‌پذیری داشتید پوسته‌های کوتیکول مو یا ساقه موی شما سالم هستند.

تست تخصصی موی آسیب دیده و دمیج شده که احتیاج با احیا مو دارند

آدرس و شماره تلفن بهترین مرکز احیای مو در تهران

بهترین مراکز احیای مو در تهران با بازسازی ساختار میکروسکوپی و ماکروسکوپی مو

مرکز حرفه ای احیای مو شکوه محمد زاده: در سعادت آباد ، ضلع جنوب شرقی، چهار راه سرو، لاین کند رو، مجتمع زیتون، پلاک۹، طبقه ۱، واحد ۱ (بالای کولاژین کباب) تلفن تماس :  ۰۲۱-۲۲۰۶۵۵۹۴  —-  4850-934-0912


مرکز تخصصی احیای مو مهتاب اصفهانی: شرق تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیروی هوایی، روبروی متروی نیرو هوایی، مرکز خریدنسیم، طبقه 4، واحد ۲۲، سالن مروارید تلفن های تماس۷۷۴۷۷۸۳۹ —- ۷۷۱۷۳۸۲۶ —- ۰۴۷۰-۱۷۲-۰۹۱۲

احیای موهای دکلره شده

متأسفانه استفاده از دکلره مو برای تغییر رنگ مو، عوارضی را به همراه دارد. دکلره یک ماده تهاجمی قوی است که برای از بین بردن رنگ مو، پروتئین‌های آن را از هم جدا و سپس تجزیه می‌کند. به همین دلیل پس از پاک کردن دکلره، متوجه خواهید شد که تار موهای شما سبک‌ تر و ضعیف‌ تر شده‌اند.شکستگی، وز شدن و خشکی مو، از عوارض دکلره کردن مو هستند که در اثر استفاده از دکلره تجربه خواهید کرد. بیشترین تاثیر را در دکلره مو کوتیکول مو دارد.کوتیکول مو لایه‌ای است که رطوبت مو را حفظ می‌کند. زمانی که کوتیکول مو بازسازی شود، موهای شما مجددا نرم و لطیف خواهد شد. برای آبرسانی مو و ترمیم کوتیکول‌ها، می‌توانید از محصولاتی مانند ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده استفاده کنید. این محصولات رطوبت موهای شما را حفظ کرده و درخشش و براقیت را به آن‌ها باز می‌گرداند. ولی اگر آرایشگر حرفه ای نباشد و آسیب دیدگی مو خیلی بیشتر باشد باید از روش های کراتینه موها را احیا کرد .

احیای موهای دکلره شده

احیای مو با اولاپلکس

احیای مو با اولاپلکس-اولاپلکس ریموور نیست -اولاپلکس کراتین نیست- اولاپلکس دکلره هم نیست. اولاپلکس روشی برای پیوند های آسیب دیده مو در اثر دکلره، رنگ مو، ریباندینگ مو، براشینگ و … است که به طور دائم بازسازی میکند. اگر موهایتان همیشه رنگ میکنید یا اینکه سالها آنها هایلایت میکنید اولاپلکس این امکان را برای شما میدهد که موهایتان را احیا کنید . ولی این امکان تنها برای افردی که دایماً موهای خود را رنگ می­کنند نیست؛ برعکس، اولاپلکس هر نوع مویی را با هر نوع بافتی، رنگ شده یا نشده، برّاق و قوی می­کند.

عوارض احیای مو

احیا مو هیچ عوارضی ندارد مویی که آسیب دیده و دمیج شده دیگر چاره ای جز احیا ندارد. احیا مو برای پوست و ریشه مو مشکلی ایجاد نمیکند شاید بعضی افراد حساسیت هایی داشته باشند ولی این مواد اکثرا بدون حساسیت هستند . با احیا موها و تامین مواد مورد نیاز موهای آسیب دیده ، ریشه مو هم به مرور قوی تر میشود ولی اگر مو احیا نشود به مرور زمان به ریشه مو هم آسیب میرساند .

عوارض احیا نکردن موهای آسیب دیده

موهای آسیب دیده نه تنها از درخشندگی و لطافت آنها کاسته میشود، بلکه از رشد مو نیز جلوگیری می کند. رشد موهای آسیب دیده به دلیل شکستن و شکافتن مداوم ساقه موهای شما دشوار است. این آسیب به مرور بیشتر میشود  و انتهای موهای شما را وز و غیر قابل کنترل می کند. برای رشد مجدد موهای آسیب دیده، باید آسیب را برطرف کرده و آن را برطرف کنید تا سلامت موهای خود را تضمین کنید. علاوه بر مراقبت از گیسوان خود در خانه، مراجعه به یک آرایشگر حرفه ای می تواند به ترمیم موهای آسیب دیده کمک کند.

عکس احیای مو

قبل و بعد احیا مو
قبل و بعد احیا مو
قبل و بعد احیا مو و صافی مو
قبل و بعد احیا مو و صافی مو

آیا احیای مو خوب است؟

یک سوالی که خانم ها قبل از احیا مو  دارند این است که ایا احیای مو خوبه ؟؟؟!!!  در جواب این افراد باید بگوییم اگر موهای شما آسیب دیده باید احیا شوند چون به مرور زمان، موهای شما با شانه کردن پاره و قطع میشوند یا حالت کشسانی پیدا میکنند و بعد از شانه یا برس زدن کلی مو روی شانه جمع میشود. اگر مو دمیج آسیب دیده و خشک و بی آب است این امکان وجود دارد با روش کراتین احیاء کننده مو می توان آن را به موی سالم تبدیل کرد. اما فراموش نشود تا قبل از اینکه مو ساختارش را از دست بدهد قبل آن بهتر است کار کراتین مو پیش یک متخصص مو انجام دهید و بعد کار رنگ و مش دوباره روی موی سر انجام شود تا مو ساختارش را از دست ندهد.

هزینه احیا مو در تهران

هزینه احیا کردن مو در تهران و دیگر کلانشهرها به شرایط زیادتری نسبت به شهرستان های دیگر بستگی دارد;

حواستان هم باشد که ارزانی بیشتر هم کیفیت کار را پایین میاورد.

 1. حرفه ای بودن و سابقه کار آرایشگر
 2. محل قرار گیری سالن یا آرایشگاه
 3. کیفیت مواد استفاده شده
 4. حجم و بلندی موهای مشتری
 5. میزان دمیج شدن موها یا میزان آسیب دیدگی موها

فریب مشتری برای احیا و صافی مو

بعضی مواقع شده مشاهده که بعضی آرایشگر ها به خاطر اینکه مشتری بگیرند قیمت کمتر از قیمت معمول به مشتری پیشنهاد میکنند و به جای کراتینه کردن مو، موها را با ترفند های خاصی صاف میکنند و یا از صافی های گلت و … که کیفیت پایین دارند استفاده میکنتد و مشتری هم فکر میکنه اون خدماتی را که انتظار داشته دریافت کرده است ولی بعد از چند هفته مشتری میفهمد که فریب خورده موها داره به حالت اولیه بر میگرده.

فریب مشتری برای احیا و صافی مو

مراکز احیا و کراتینه مو در تهران

مراکز تخصصی و حرفه ای احیا و کراتینه مو در تهران در بالای سایت معرفی شده است

مراکز احیای مو و صافی مو و کراتینه مو در تهران

مرکز احیا و صافی مو شکوه:سعادت آباد
مرکز احیا و صافی مو زهرا قائمی:پیروزی
مرکز احیا و صافی نرگس :الهیه
مرکز احیا و صافی سپیده :شهرک غرب
مرکز احیا و صافی هروی :پاسداران
مرکز احیا و صافی بیوتی:هروی
مرکز احیا صافی سیمای ماندگار:صادقیه
مرکز احیا و صافی مو مروارید:پیروزی
مرکز و صافی احیا مو :کرج

احیا مو چقدر زمان میبرد؟

مدت زمان احیا مو بستگی به میزان آسیب دیدگی موها، حجم موها و بلندی و کوتاهی مو ها شما بستگی دارد. هر چقدر هرکدام از اینها بیشتر باشد طبعا زمان بیشتری لازم است .

مراقبت و نگهداری موهای احیا شده

 • برای موهای کراتینه شده خودتان از مواد شیمیایی استفاده نکنید
 • موهای خود را در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار ندهید.
 • از وسایل حرارتی مانند اتوی مو حدالمقدور استفاده نکنید.
 • تا ۴ روز بعد از کراتین کردن مو، موهایتان را زیاد دستکاری نکنید .
 • برای نگهداشتن موهای کراتینه شده به هیچ وجه از کش یا سنجاق سر استفاده کرد.
 • تا 72 ساعت بعد از کراتینه کردن موهایتان را خیس نکنید و اگر موهای شما خیس شد آنها را فورا با سشوار خشک نمایید.
 • برای شستشوی موهای کراتینه شده، باید از شامپو فاقد سدیم کلرید و سولفات استفاده کرد.
 • بعد از شستشوی موهای کراتینه شده ، حتما از حوله ی نرم و لطیف استفاده کنید و هنگام خشک کردن مو از ضربه زدن و ساییدن مو خودداری کنید.
 • بعد از حمام رطوبت زیاد مو را با باد سرد سشوار خشک کنید و در پایان با برس چوبی موهای خود را شانه کنید.
 • آب شور و آب کلر دار (آب استخر)، به موهای کراتینه شده شما آسیب وارد می‌کند سعی کنید استخر نرید یا شنا نکنید در صورت لزوم از کلاه مخصوص شنا استفاده کنید.
 • از بالش‌های پارچه ساتن و ابریشمی استفاده کنید .
 • برای برگرداندن رطوبت به موها از مواد چرب و مملو از وازلین استفاده نکنید بلکه بهتر است از یک نرم کننده و مرطوب کننده با کیفیت استفاده کنید تا رطوبت موهای شما را در سطح مناسبی حفظ کند.

نتیجه گیری کراتینه و احیا و صافی مو

کراتینه کردن یا صافی مو، یکی از روش های کم ضرر و رایج برای موهای شما محسوب می شود. این روش علاوه برا اینکه موها را صاف میکند قادر است تا آنها را نیز تقویت نماید. در این روش کراتین که نوعی پروتئین خاص است، به موها تزریق می شود. باید توجه داشت که هر اندازه شست و شوی موها پس از انجام کراتینه، بیشتر باشد، میزان دوام آن بر روی موها کمتر است. در بهترین حالت توصیه می شود تا موها هفته ای دو بار شسته شوند.

احیای مو در منزل با مواد طبیعی

احیای مو با مواد طبیعی یک روش ایمن و موثر برای بهبود سلامت و ظاهر موهای آسیب دیده است. روش های در یک مرکز احیا مو انجام نمیشود و این روش ها در منزل قابل اجرا است. مواد طبیعی حاوی مواد مغذی و آنتی اکسیدان های ضروری هستند که می توانند به بازسازی موهای آسیب دیده کمک کنند. روش های طبیعی ماندگاری کمتری دارند و نیاز به تمدید مجدد میباشد.

در اینجا چند روش برای احیای مو با مواد طبیعی آورده شده است:

احیای مو با سس مایونز

احیای مو با سس مایونز تایید شده نیست ولی برای احیا موقت مو خوب است .

🔸جالب است بدونید «سس مایونز» به دلیل ترکیب خاصی که داره به عنوان سم کبد معروف بوده اما به همان نسبت، یک نرم کننده عالی برای مو هم محسوب میشود

🔹مواد موجود در سس مایونز با نفوذ به تارهای مو باعث افزایش استحکام تارهای مو ،رشد اون ها و رطوبت‌رسانی و درمان خشکی موها میشه; حتی شنیده شده یکی از راهکارهایی که برای درمان شپش سر استفاده میشود، سس مایونز هست چراکه باعث کشته شدن شپش ها میشود (توصیه برای درمان شپش سر مراجعه پزشک مراجعه کنید)

احیای مو با سس مایونز
احیای مو با سس مایونز

طریقه استفاده از سس مایونز برای احیا مو

مواد لازم: 1 فنجان سس مایونز

اول موهایتان را کامل با شامپو بشویید و آبکشی کنید و در حالت خیسی کم ، یک فنجان سس مایونز را به پوست سر و تمام موهای خود بزنید و موهایتان را به خوبی ماساژ دهید. 20 دقیقه منتظر بمانید و سپس سرتان را بشویید. از یک شامپوی نرم کننده ملایم استفاده کنید که زیاد موهایتان را خشک نکند. یک بار در هفته می توانید این کار را انجام دهید.

سس مایونز به عنوان ماسک طبیعی مو

همچنین با استفاده از مراحل زیر می توانید از مایونز به عنوان یک ماسک طبیعی مو بهره ببرید.

مو و پوست سرتان را به سس مایونز آغشته کنید و سپپس موهایتان را پشت سر جمع کنید. حوله را با آب داغ خیس کنید و آن را روی سرتان قرار دهید. 20 دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را با شامپوی ملایم بشویید.

درحالیکه مایونز به تنهایی می تواند سلامت موهایتان را به طور قابل توجهی بهبود بخشد، می توانید آن را با مواد دیگری ترکیب کنید تا از مزایای آن هم برخوردار شوید.

احیای مو با روغن های طبیعی

احیای مو با ساخت ماسک مو روغن های طبیعی: روغن های طبیعی مانند روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن آرگان و روغن جوجوبا حاوی اسیدهای چرب ضروری هستند که می توانند به مرطوب کردن و تغذیه موهای آسیب دیده کمک کنند. برای تهیه یک ماسک مو با روغن های طبیعی، چند قاشق غذاخوری از روغن طبیعی مورد نظر خود را گرم کنید و آن را روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید. اجازه دهید ماسک به مدت 30 دقیقه یا بیشتر روی موهای شما بماند، سپس آن را با شامپو بشویید.

احیای مو با روغن های طبیعی
احیای مو با روغن های طبیعی

احیای مو با آووکادو

احیای مو با ساخت ماسک مو آووکادو: آووکادو یک منبع عالی از ویتامین ها و مواد معدنی است که می تواند به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده کمک کند. برای تهیه یک ماسک مو با آووکادو، یک آووکادو رسیده را له کنید و آن را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط کنید. ماسک را روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه یا بیشتر بماند. سپس آن را با شامپو بشویید.

احیای مو با آووکادو
احیای مو با آووکادو

احیای مو با ماست

احیای مو با ساختن ماسک مو ماست: ماست حاوی پروتئین و اسید لاکتیک است که می تواند به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده کمک کند. برای تهیه یک ماسک مو با ماست، دو فنجان ماست را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط کنید. ماسک را روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه یا بیشتر بماند. سپس آن را با شامپو بشویید.

بهترین مرکز احیای مو با ماست
احیای مو با ماست

احیای مو با تخم مرغ

احیای مو با درست کردن ماسک مو با تخم مرغ: تخم مرغ حاوی پروتئین و ویتامین ها است که می تواند به تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده کمک کند. برای تهیه یک ماسک مو با تخم مرغ، دو عدد تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط کنید. ماسک را روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه یا بیشتر بماند. سپس آن را با شامپو بشویید.

احیای مو با تخم مرغ
احیای مو با تخم مرغ

احیاء مو با عسل

احیاء مو با ساخت ماسک مو با عسل: عسل یک ماده مرطوب کننده طبیعی است که می تواند به تغذیه و ترمیم موهای آسیب دیده کمک کند. برای تهیه یک ماسک مو با عسل، دو قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط کنید. ماسک را روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه یا بیشتر بماند. سپس آن را با شامپو بشویید.

احیاء مو با عسل
احیاء مو با عسل

چگونه به احیای موهای آسیب دیده کمک کنید؟

علاوه بر استفاده از ماسک های مو، می توانید با انجام اقدامات زیر به احیای موهای آسیب دیده کمک کنید:

 • از رنگ آمیزی، دکلره و سایر روش های شیمیایی برای زیبایی مو خودداری کنید.
 • از سشوار، اتو مو و سایر وسایل گرمایشی مو به طور مکرر استفاده نکنید.
 • از شامپوها و نرم کننده های بدون سولفات استفاده کنید.
 • از آب داغ برای شستشوی مو خودداری کنید.
 • از محصولات مراقبت از مو که حاوی مواد شیمیایی مضر هستند، استفاده نکنید.

با انجام این اقدامات می توانید از موهای خود محافظت کرده و از آسیب بیشتر آنها جلوگیری کنید.

13 دیدگاه در “بهترین مرکز احیای مو در تهران”

 1. اگر موهات بر اثر دکلره آسیب دیده، حتما میدونی که علت ش خشک شدن موها بعد از انجام دکلره هست . کراتینه علاوه بر صافی، موهاتون رو آبرسانی فوق العاده ای میکنه، بافت موها رو کاملا احیا میکنه و آسیب موهارو از بین میبره.

 2. سلام خسته نباشید

  من دوماه دیگه عروسی ام است موهامم به شدت سوخته میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم موهام دوباره احیا شود .

 3. سلام
  کسی هست که پروتیین مو با مواد برزیلی بلد باشه من خریدم اما نمیدونم چجوری استفاده کنم خارجی نوشته

 4. سلام خسته نباشید یک سوال داشتم :
  من موهام فر است و دکلره هم داره برای احیا موهام امروز اول با شامپو مخصوص پولک مو را باز کردم و شستشو دادم و سپس روی موی نم دار پنتاسین سبز زدم حالا سوالم این است فردا که موهام را شستم حتما باید بعدش سشوار کنم و صاف کنم یا فقط کمی خشک کنم کافیه و همون حالت فرش باشه؟🙏🏻

 5. سلام استاد ان عزیز
  من دوهفته پیش کراتین احیا وصافی برای یه مشتری انجام دادم که موادش رو خو دمشتری تهیه کرده بود
  موادش بوی شدید و بدی که من قبلا کراتین کرده بودم و تجربه شو داشتم نداشت
  الان بعد دوهفته زنگ زده میگه موهام حالت دمیج و کرکی داده
  میخواستم بدونم اشکال از موادش بوده که صاف نشده یا از کارمن
  ممنون میشم جوابمو بدید🙏💓

  1. پاسخ نرگس
   چندتا علت داره. يا موادش خوب نبود. يا اتوكشي خوب انجام نشده، يا مدت زمان رعايت نكردين

 6. من موهامو دکلره کردم دمیج شده به نظرتون چیکار کنم تا هم احیا شود و هم صاف چون موهام فر داره
  پارسال کراتین کردم احیا شد ولی بعد چند بار دکلره کردن دوباره دمیج شده

 7. سلام شب خوش استاد من موهام از بس دکلره کردم داغون شده میخوام احیا کنم به نظرتون چکارکنم بوتاکس مو یا کراتینه یا پلکس تراپی وغیره من خودم آرایشگرم به نظرشما کدام کار انجامش عالی است

 8. سلام دوستان کسی میدونه کجا میشه مو رو کراتینه کرد با قیمت مناسب ؟؟ و اینکه به مو آسیب میزنه اینکار ؟؟ممنون

  1. پاسخ ریحانه
   من شخصا دو ساله هر شش ماه یک بار موهامو کراتینه کردم البته بیشتر کراتینه احیا و کمترش کراتینه صافی
   من که راضیم
   نه موهام ریخت نه ضرر داشت
   تازه باعث شد کلی هم موهام رشد کنه و بلند شه چون تقویت شده بود
   ولی نمیدونم برای موهای شما چقدر هزینه داره .
   شما با یکی از کراتینه کارهای بالا تماس بگیر تا راهنماییت کنند چون کراتینه به حجم مو و خدماتی که میخواهی بستگی دارد . مواد برای کراتینه استفاده میشود زمان برای انجام کراتینه لازم است.

 9. سلام عزیزم. ببخشید یه سوال داشتم .
  تو این چند سال تجربه تو حرفه تون و تو شغل تون در احیا مو، یعنی کسی نبوده که از خدمات یا حتی از محصولات ناراضی باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *